Temat sukienek, a raczej ich zbyt małej ilości powraca do mnie każdego lata. Co roku zresztą mamy podobną rozmowę z moją siostrą i dochodzimy do tych samych wniosków, że musimy uzupełnić nasze szafy o tę część garderoby.  Tym większa była moja radość, kiedy rozpakowałam paczkę od The Clue i zobaczyłam jej zawartość, zwłaszcza, że było to dzień przed naszym wylotem do Rzymu.

Kremowa sukienka w drobne, czarne groszki to idealna opcja na lato. Grochy w różnym wydaniu są jednym z najmodniejszych printów w tym sezonie. Pokochały go dziewczyny na całym świecie, a widać to bardzo wyraźnie na Instagramie.  Sukienka od The Clue ma kopertowy krój i wiązanie w pasie co świetnie podkreśla talię. Do tego dół wykończony falbanami i zwiewne, szerokie rękawy. Wykonana jest z delikatnego, kremowego materiału, zdobionego złotą nitką. Taka sukienka sprawdzi się na wiele okazji. Dzisiaj chciałam Wam pokazać stylizację w miejskim klimacie, dlatego założyłam do niej białe tenisówki i dżinsową kurtkę, ale w połączeniu z wysokimi sandałkami można ją wykorzystać na większe wyjcie, takie jak na przykład wesele.

Na podsumowanie zróbmy bilans sukienek. U mnie wyszło, że w tym sezonie jestem trzy sukienki na plusie 😉 A jak jest u Was?

Wearing: The Clue dress, Bershka trainers (similar here), House denim jacket (similar here)

Photos Mariola Potępa Photography, lesnestudio.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 11 12 13

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *