Jedna z najbardziej luksusowych marek, jaką bez wątpienia jest francuski dom mody CHANEL postanowiła uczynić zakupy swoich klientek niezapomnianym przeżyciem. Tak oto pod gołym niebem stworzono wyjątkową przestrzeń Fragrance & Beauty inspirowaną piaszczystą plażą Normandii. Mowa o plaży w Deauville, miejscu weekendowych wyjazdów mieszkańców Paryża, w tym samej Gabrielle Chanel. Cała konstrukcja nie tylko oddaje atmosferę francuskiego wybrzeża, ale również nawiązuje do kolorystyki marki – odcieni beżu, bieli i czerni.

Jak tylko usłyszałam, że takie wydarzenie ma miejsce w Krakowie wiedziałam, że nie mogę tego przegapić. W strefie Chanel możecie zapoznać się między innymi z nową linią kosmetyków do makijażu Les Beigesz produktami pielęgnacyjnymi z serii Hydra Beauty oraz linią zapachów Les Eaux de Chanel inspirowaną ulubionymi destynacjami Gabrielle.  To właśnie perfumy zrobiły na mnie największe wrażenie, ponieważ nie przypuszczałam, że marka ma aż tak bogaty wybór zapachów. Moim faworytem jest Paris-Venise ze świeżą nutą pomarańczy i wyczuwalną słodką wanilią. Zapach jest ukłonem w stronę Wenecji, która przywróciła Coco Chanel radość życia po śmierci jej wielkiej miłości Boya Capela.

W trakcie konsultacji eksperci pomogą Wam dobrać odpowiednie dla was produkty, a nawet wykonają makijaż z ich użyciem. Oprócz tego na klientki czekają inne atrakcje, między innymi zajęcia z jogi twarzy, możliwość wysłania pocztówki, zrobienia sobie zdjęcia oraz relaks w strefie chill-out. Warto podkreślić, że personel Chanel to niezwykle profesjonalni i sympatyczni eksperci, dzięki którym atmosfera całego wydarzenia jest naprawdę wyjątkowa.

Strefa Chanel à la Plage będzie otwarta w Krakowie do 28 lipca w godzinach 10:00-22:00 na Placu Wielkiej Armii Napoleona, przy ul. Powiśle. Następnie zagości w Gdańsku, 1-13 sierpnia. To co jeszcze zachęca do odwiedzenia tego miejsca to ceny produktów, które są niższe niż w drogeriach. Płatności można dokonywać tylko kartą.

Nie możecie tego przegapić!

Wearing: Mango white shirt (similar here), Zara jeans, Zara sandals, Second hand bag, Zara sunglasses (similar here)

Photos Mariola Potępa Photography, lesnestudio.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Linia kosmetyków Les Beiges

10

Perfumy Paris-Biarritz, linia zapachów Les Eaux de Chanel

11 12 13
14

You May Also Like

2 comments

Reply

Wyglądasz pięknie, twoja stylizacja wpisała się bezbłędnie w ten stylowy anturaż.

Reply

Dziękuję 🙂 Bardzo mi miło czytać takie słowa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *