Czym dla mnie jest styl? To przede wszystkim sposób wyrażania siebie i nie mam na myśli tylko ubrań. Na styl składa się znacznie więcej: nasze podejście do życia, osobowość, pasje, poglądy.  Moda daje nam ogrom możliwości pokazania swojego indywidualizmu. Wiele razy powtarzałam jak ważna jest dobrze skomponowana garderoba, w której nie brakuje bazowych, klasycznych ubrań. Nie wycofuję się z tego poglądu, ale czasami potrzebuję wyrazić siebie zakładając coś zaskakującego, mniej klasycznego. Dzisiejsza stylizacja to przede wszystkim zabawa proporcjami. Bardzo szerokie spodnie połączyłam z krótką, dżinsową kurtką, którą kupiłam w rozmiarze „L” żeby uzyskać mocny efekt oversize. Krótka kurtka założona do obszernych spodni sprawia, że całość nie wygląda zbyt ciężko i nie skraca nam sylwetki. Fason dżinsów nawiązuje do mody lat 80-tych, podobnie jak kultowy model zegarka Casio. W tej stylizacji nie mogło zabraknąć kobiecych akcentów, czyli kosmicznych szpilek i małej torebki na łańcuszku.

Spodnie i kurtka, które mam na sobie pochodzą z Zary. Trzeba przyznać, że sieciówki doskonale i błyskawicznie interpretują trendy prosto z wybiegów. Takie szybkie tempo produkcji „fast fashion” nie jest korzystne dla środowiska, dlatego marka wypuściła swoją linię ekologiczną Join Life.  Znajdziemy w niej ubrania wykonane z certyfikowanych materiałów, takich jak np. organiczna bawełna. Pamiętajcie więc, aby zawsze kupować świadomie i sprawdzać metki.

Wearing: Zara jeans, Zara jacket, PLNY LALA body, DeeZee shoes (old collection), Parfois clutch (old collection), Casio watch

Photos Mariola Potępa Photography, lesnestudio.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

You May Also Like

2 comments

Reply

Świetny wpis 👌🏻

Reply

Bardzo mi miło 🙂 Dziękuję!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *