Moda z lat 90. popularnością cieszy się już od kilku sezonów. Inspirują się nią najwięksi projektanci, a ulica z chęcią nosi ubrania, które pamiętamy z dzieciństwa. Jednym z trendów tamtych czasów są tzw. biker (bike) shortsczyli po prostu krótkie legginsy, kojarzone ze sportowym strojem rowerzystów. Pojawiły się one nie tylko w kolekcjach projektantów streatwearowych jak Kayne West, Alexander Wang czy Virgil Abloh, ale również na pokazach największych domów mody takich jak Chanel, Dolce&Gabbana, Saint Laurent.

Jakie wybrać i z czym je nosić?

 Biker Shorts powinny przede wszystkim sięgać przed kolano, mieć wysoki stan i być obcisłe. Mogą być uszyte z lycry, bawełny, a nawet dżinsu. Z czym je nosić? Świetnie wyglądają w zestawieniu z elegancką, dłuższą marynarką i sportowymi butami. Możemy również zaszaleć i założyć do nich szpilki. Ja wybrałam zestaw z oversizowym T-shirtem polskiej marki  Nude Wear i skórzaną ramoneską z Zary. Do tego białe adidasy na grubej podeszwie.

Wearing: Stradivarius biker shorts, Zara leather jacket, Nude Wear T-shirt, Zara trainers, Mohito sunglasses (old collection)

Photos Mariola Potępa Photography (lesnestudio.pl)

Blakeandberry_sesja_krakow_styl02_1 Blakeandberry_sesja_krakow_styl02_2 Blakeandberry_sesja_krakow_styl02_3 Blakeandberry_sesja_krakow_styl02_4 Blakeandberry_sesja_krakow_styl02_5 Blakeandberry_sesja_krakow_styl02_6 Blakeandberry_sesja_krakow_styl02_7 Blakeandberry_sesja_krakow_styl02_8 Blakeandberry_sesja_krakow_styl02_9 Blakeandberry_sesja_krakow_styl02_10

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *