Chociaż mamy już wtorek to ja nadal przeżywam sobotni koncert Beyonce i Jay Z w Warszawie. To były niesamowite emocje, zwłaszcza, że do niedawna nie przypuszczałam, że będę mogła tam być. Tutaj podziękowania należą się mojemu mężowi, który zrobił mi taką niespodziankę :* Wracając do rzeczywistości przygotowałam dla Was wpis z wakacyjną stylizacją, z sukienką w roli głównej.

Sukienki to bez wątpienia niezbędna część letniej garderoby. Idealnie sprawdzają się w upalne dni, szczególnie te wykonane z przewiewnych materiałów, bo kto ma ochotę zakładać dżinsy przy temperaturze 30 stopni? Niestety w mojej szafie wciąż jest ich za mało, sama nie umiem wyjaśnić dlaczego. Nawet teraz kiedy chciałam upolować jakąś na wyprzedaży (oczywiście online), okazuje się, że większości tych, które mi się spodobały nie ma już w moim rozmiarze. Tak więc w tym sezonie letnim, jak narazie  „wzbogaciłam” się o tą zapinaną sukienkę w paski. Taką sukienkę możecie wykorzystać zarówno do pracy jak i w trakcie wakacyjnych wyjazdów. Ja założyłam do niej białe sportowe buty i torebkę-koszyk, tworząc letni, wygodny look.

Miłego wieczoru 🙂

Wearing: Zara dress, Pull&Bear trainers, second-hand straw bag 

Photos Mariola Potępa Photography ( lesnestudio.pl )

Browar_Lubicz_styl1_1_preview-2Browar_Lubicz_styl1_2_preview-2Browar_Lubicz_styl1_3_preview-2Browar_Lubicz_styl1_4_preview-2 Browar_Lubicz_styl1_5_preview-2Browar_Lubicz_styl1_6_preview-2Browar_Lubicz_styl1_7_preview-2Browar_Lubicz_styl1_8_preview-2 Browar_Lubicz_styl1_9_preview-2 Browar_Lubicz_styl1_10_preview-2 Browar_Lubicz_styl1_11_preview-2 Browar_Lubicz_styl1_12_preview-2 Browar_Lubicz_styl1_13_preview-2 Browar_Lubicz_styl1_14_preview-2 Browar_Lubicz_styl1_15_preview-2 Browar_Lubicz_styl1_16_preview-2 Browar_Lubicz_styl1_17_preview-2 Browar_Lubicz_styl1_18_preview-2

You May Also Like

4 comments

Reply

Ta sukienka jest śliczna 🙂

Reply

Dziękuje :* jest bardzo wygodna i daje wiele możliwości. Można ją założyć ze sportowymi butami, ale fajnie też wygląda z sandałkami.

Reply

Jestem zachwycona kazdym wpisem. Zawsze ogladam z zaciekawieniem i podziwem. Jestes niesamowita Monika🌸

Reply

Boże jak mi miło! Takie słowa! Dziękuje Ci z całego serca, nawet nie wiesz jak mnie to motywuje 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *