Wszystkie wiemy jak wiele uroku dodają piękne, długie rzęsy i wszystkie o nich marzymy. Natura nie zawsze jest jednak tak łaskawa, dlatego w ostatnich latach tak dużą popularnością cieszy się zabieg sztucznego przedłużania rzęs. Nie da się zaprzeczyć, że daje on spektakularne efekty (czasami zbyt spektakularne ;p), ale niestety potrafi mocno obciążyć nasze rzęsy. Sama nigdy nie korzystałam z tej usługi, przede wszystkim dlatego, że jestem zwolenniczką naturalnego wyglądu. Kiedy usłyszałam po raz pierwszy o keratynowym liftingu rzęs wiedziałam, że to coś dla mnie.Zabieg zaproponowała mi Pani Małgosia z Akademi Urody w Brzesku, a ponieważ ufam jej w 100% zdecydowałam się od razu. Wykonaniem natomiast zajęła się Pani Justyna.

  W Akademii Urody dbam o swoją skórę, która nie należy do najłatwiejszych. To miejsce, gdzie nie tylko mogę liczyć na pełen profesjonalizm, ale też świetną atmosferę. Czuje się tam bezpiecznie bo wiem, że jestem w dobrych rękach.

Przejdźmy do samego zabiegu, na czym polega i jakie daje efekty?

Sesja_salon_brzesko_01_preview Sesja_salon_brzesko_02_preview Sesja_salon_brzesko_03_preview

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Najbardziej widoczne rezultaty uzyskają panie, które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę. Jeżeli do tego chcesz wzmocnić i odżywić swoje naturalne rzęsy to ten zabieg jest dla Ciebie.

Na czym polega?

1.To nieinwazyjny sposób na podkręcenie rzęs u ich nasady i wymodelowanie ich kształtu. Jest to możliwe dzięki nałożeniu kilku preparatów, które powodują zmianę struktury, jednocześnie wzmacniając i odżywiając włos. Co bardzo ważne, lifting nie osłabia i nie obciąża naszych rzęs!

       2. Kolejnym etapem jest koloryzacja, która ma za zadanie nadać rzęsom piękny i intensywny kolor.

3. Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o tzw. botox, preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia i pogrubienia naturalnych rzęs. Zawiera on witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco na włos. Botox nie zawiera: parabenów, parafiny, olejów mineralnych, barwników, silikonu czy formaldehydów.

4. Ostatnim elementem jest laminacja, polegająca na nałożeniu olejku keratynowego. Olejek ten to połączenie 3 protein: zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein.

Sesja_salon_brzesko_05_preview Sesja_salon_brzesko_06_preview Sesja_salon_brzesko_07_previewSesja_salon_brzesko_09_preview

Zabieg został wykonany na produktach marki Elleebana

Sesja_salon_brzesko_11_preview Sesja_salon_brzesko_12_preview Sesja_salon_brzesko_13_preview Sesja_salon_brzesko_14_preview Sesja_salon_brzesko_15_preview Sesja_salon_brzesko_16_preview Sesja_salon_brzesko_19_preview

Efekty?

Po zabiegu moje rzęsy są widocznie podkręcone, pogrubione, miękkie i błyszczące. Znacznie łatwiej się je tuszuje. Efekt  utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni. Ponieważ nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, najlepszy rezultat gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni.

Wskazówki i zalecenia dotyczące pielęgnacji po zabiegu jakie otrzymałam to: do 48 h nie mogłam używać mocnych środków do usuwania makijażu, czyli nie mogłam ich też tuszować ; 24 h należało unikać kąpieli z dużą ilością pary, sauny i basenu.

Keratynowy Lifting Rzęs to bez wątpienia zabieg nowej generacji i pomimo, że nie daje tak spektakularnego efektu jak sztuczne przedłużanie, przekonuje mnie o wiele bardziej, przede wszystkim dlatego, że jest to zabieg odżywczy i całkowicie bezpieczny. Myślę, że będzie to najnowszy trend w stylizacji rzęs.

Sesja_salon_brzesko_20_previewSesja_salon_brzesko_21a_preview

 

 

Dziękuje Akademii Urody Brzesko za pełen profesjonalizm i świetną atmosferę

Photos Mariola Potępa Photography 

You May Also Like

4 comments

Reply

Potwierdzam! Efekt był zachwycający! <3

Reply

:*

Reply

Przepiękne zdjęcia produktów Elleebana i Organic Lash Botox!
Sam efekt liftingu rzęs cudowny!

Reply

Dziękuje, bardzo mi milo 🙂 Rzeczywiście efekt był świetny, jestem wielką fanką tego zabiegu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *